Formulari za izvješća klubova

Atletika

Automotobilizam

Badminton

Baseball

Biljar

Bob

Boćanje volo

Boks

Cheeerleading

Daljinsko plivanje

Dizanje utega

Gimnastika

Golf

Hokej

Hrvanje

Jedrenje

Judo

Ju jitsu

Kajak kanu

Karate

Kick-boxing

Košarka

Koturaljkanje

Kuglanje

Mačevanje

Nogomet

Obaranje ruke

Odbojka

Pikado

Plivanje

Ragbi

Rock 'n' roll

Ronilaštvo

Rukomet

Sambo

Savate

Skijanje

Skokovi u vodu

Sportski ples

Sportski ribolov na moru

Sportsko penjanje

Stolni tenis

Streličarstvo

Streljastvo

Šah

Taekwondo

Tajlandski boks

Tenis

Triatlon

Umjetničko plivanje

Vaterpolo

Veslanje

Zrakoplovstvo

Pravdanje - Javne potrebe u sportu

Na ovoj stranici možete preuzeti upute i formulare za pravdanje sredstava dodjeljenih putem programa Javnih potreba u sportu.

Prijenosi sjednica IO

LIVE STREAM - Sjednice IO 17.5.2018. - TEST

 

 

ARHIVA SJEDNICA IO. 2018. godina:

Tjela Saveza

Predsjednik:

  1. Andrija Polić

Dopredsjednik:

  1.  Toni Tomas

Članovi Upravnog odbora:

  1. Andrija Polić, predsjednik UO-a
  2. Toni Tomas, dopredsjednik
  3. Igor Boraska
  4. Dražen Colnago
  5. Dražen Čular
  6. Mario Jurić
  7. Rino Stapić
  8. Ivan Veštić
  9. Marko Žaja

Glavni tajnik:

  1.  Vlatko Škiljo

Službenik za zaštitu osobnih podataka:

  1. Nikola Denić

Članovi Skupštine:

Saziv skupštine možete preuzeti ovdje.

Članovi Nadzornog odbora:

  1. Tomislav Borozan
  2. Mario Franić

Zamjenski članovi:

  1. Paško Karlo
  2. Denis Kulušić

Članovi Arbitražnog vijeća:

  1. Damir Primorac - predsjednik
  2. Ivo Smrke
  3. Denis Kulušić

Zamjenski članovi:

  1. Rino Petričić
  2. Luka Šarić

Članovi Prekršajne komisije:

  1. Danijela Ćukušić
  2. Ivan Pavić
  3. Rino Petričić

Članovi Komisije za povijest športa:

  1. Robert Kučić - predsjednik
  2. Mladen Cukrov
  3. Herci Ganza
  4. Jurica Gizdić
  5. Ivo Jurišić
  6. Zoran Kačić
  7. Siniša Tartaglia

Članovi Komisije za protokol, nagrade i priznanja:

  1. Joško Elezović, predsjednik
  2. Ozren Maršić
  3. Nenad Šarić

Komisija za normativne akte:

  1. Andrija Polić, predsjednik

Upravno vijeće javne ustanove „Športski objekti":
Predstavnici Saveza u Upravno vijeće JU "Športski objekti":

  1. Andrija Polić
  2. Daniel Dimlić
  3. Ivo Smrke

Vijeće za provedbu programa prevencije kriminaliteta na području grada Splita:
Za predstavnika Saveza u Vijeće imenovan je:

  1. Daniel Dimlić

Zajednica športskih saveza i udruga Splitsko-dalmatinske županije:
Za predstavnika Saveza u Zajednicu imenovan je:

  1. Mario Jurić

Odbor lokalnih sportskih zajednica Skupštine HOO-a:
Za člana Odbora ispred Saveza imenovan je:

  1. Andrija Polić

Rezultati

Pregled rezultata ostvarenih kroz povijest od strane splistkih sportaša:

  1. Međunarodna priznanja splitskim sportašima i sportašicama
  2. Osvajači medalja na svjetskim i europskim prvenstvima i mediteranskim igrama
Nalazite se ovdje: Home Uncategorised