Mertojak drugi na Svjetskom klupskom prvenstvu

Na XXXII. svjetskom klupskom prvenstvo (SVJETSKI KUP) koje je održano u Otočcu, ekipa Kuglačkog kluba Mertojak osvojila je drugo mjesto.

Opširnije...

Sjajni uspjesi splitskih jedriličara: Jurišić, Gašpić i Golubić osvojili medalje!

Filip Jurišić, član Jedriličarskog kluba "Mornar" osvojio je 2. mjesto na Europskom prvenstvu u Varni u olimpijskoj klasi YLCA 7, a njegov klupski kolega Božidar Golubić 3. mjesto u kategoriji U-21 u klasi YLCA 6. Stipe Gašpić, član Jedriličarskog kluba "Labud" osvojio je 1. mjesto na Europskom prvenstvu u neolimpijskoj klasi YLCA 6.

Bošković brončani na Europskom juniorskom prvenstvu

Roko Bošković, član Hrvatskoh veslačkog kluba "Mornar" osvojio je 3. mjesto na Europskom juniorskom prvenstvu u dvojcu na pariće koje je održano u Munchenu.

Javna rasprava: prijedlog novog Statuta i Pravilnika o izboru predstavnika u Skupštini Saveza

Izvršni odbor Splitskog saveza športova izradio je prijedlog novog Statuta i Pravilnika o izboru predstavnika u Skupštini Saveza koje Vam dostavljamo u privitku.