Mladi i perspektivni sportaši

Popis športaša korisnika Razvojnih programa I, II/1, II/2 i III
Hrvatskog olimpijskog odbora u 2019. godini

1. Program potpore sportašima mlađih dobnih kategorija (Razvojni program I)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 15. do 17. godine starosti

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. PLANINARSTVO Vana Piccini, SPK Marulianus 2002.
2. TAEKWONDO Paško Božić, TKD Marjan 2002.
3. TAEKWONDO Bruna Duvančić, TKD Marjan 2004.
4. TAEKWONDO Nika Karabatić, TKD Marjan 2006.
5. TENIS Mili Poljičak, TK Pomak 2004.
6. TENIS Dino Prižmić, TK Split 1950 2005.
7. TENIS Luka Mikrut, TK Split 1950 2004.

1.Program potpore sportašima mlađih dobnih kategorija u ekipnim sportovima (Razvojni program I/2)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 15. do 17. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. KOŠARKA Nika Lokica, Košarkaška akademija Žana Lelas 2003.
2. KOŠARKA Vivijen Nejašmić, Košarkaška akademija Žana Lelas 2004.
3. KOŠARKA Petra Smiljanić, Košarkaška akademija Žana Lelas 2003.
4. VATERPOLO Jelena Butić, OVK POŠK 2007.
5. VATERPOLO Klaudija Stana Jurić, OVK POŠK 2004.
6. VATERPOLO DoraVujević, OVK POŠK 2004.

2.1. Program potpore perspektivnim sportašima (Razvojni program II/1)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 17. do 20. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. JEDRENJE Palma Čargo, JK Labud 2000.
2. TAEKWONDO Paula Antunović, TKD Marjan 2001.
3. TAEKWONDO Lena Stojković, TKD Marjan 2002.
4. TAEKWONDO Marin Šavija, TKD Marjan 2001.

2.2 Program potpore perspektivnim sportašima u ekipnim sportovima (II/2)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 17. do 20. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. KOŠARKA Ivan Omrčen, KK Split 1999.
2. KOŠARKA Ivan Perasović, KK Split 2002.
3. KOŠARKA Ante Perkušić, KK Split 2002.
4. KOŠARKA Ivan Vrgoč, KK Split 1999.
5. VATERPOLO Martin Čelar, VK Jadran 2000.
6. VATERPOLO Karlo Kreković, VK Mornar-Brodospas 1999.
7. VATERPOLO Ivan Rako, VK Mornar-Brodospas 2001.
8. VATERPOLO Goran Solje, VK Mornar-Brodospas 2000.
9. VATERPOLO Jerko Penava, OVK POŠK 2001.
10. VATERPOLO Eugen Sunara, OVK POŠK 1999.

3. Program potpore kvalitetnim sportašima (Razvojni program III)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 21. do 24. godine starosti.
Iznimno, slijedom Olimpijskog programa sportaši olimpijskih sportova sredstva ovog programa mogu koristiti i duže od navršenih 24. godine.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. DIZANJE UTEGA Amar Musić, KDU Split Matadura 1987.
2. GIMNASTIKA Ana Đerek, GK Marjan 1998.
3. JEDRENJE Nenad Bugarin, JK Labud 1993.
4. JEDRENJE Anđela De Micheli Vitturi, JK Labud 1996.
5. JEDRENJE Bruno Gašpić, JK Split 2001.
6. JEDRENJE Stipe Gašpić, JK Split 1999.
7. JUDO Brigita Matić Ljuba, JK Pujanke 1996.
8. JUDO Karla Prodan, JK Pujanke 1998.
9. JUDO Tina Radić, JK Split 1996.
10. JUDO Marko Kumrić, AJK Student 1996.
11. JUDO Tihea Toplovec, AJK Student 1998.
12. TAEKWONDO Lucija Domić, TKD Marjan 2001.
Nalazite se ovdje: Home Sportaši i stručni kadar Mladi i perspektivni sportaši