Adresar članova

Na sljedećem linku možete preuzeti adresar članica SSŠ-a:

Akti SSŠ-a

Statut Splitskog saveza športova

Ovaj Statut sadrži odredbe o nazivu, sjedištu i području djelovanja Splitskog saveza športova; o zastupanju; o ciljevima te delatnostima kojima se ostvaruju ciljevi; o ostvarivanju javnosti rada Saveza; o članstvu, odnosno tijelima Saveza; pravima, obvezama i prekršajnoj odgovornosti članova; o unutarnjem ustroju; o tijelima Saveza, njihovom sastavu, ovlastima, načinu odlučivanja, uvjetima i načinu izbora i opoziva, trajanju mandata te odgovornostima članova tih tijela; imovini i raspolaganju s mogućom dobiti; načinu stjecanja imovine te postupku s imovinom u slučaju prestanka Saveza.   
P r e u z m i  

Poslovnik o radu redovne Skupštine Splitskog saveza športova

P r e u z m i  

Poslovnik o radu izborne Skupštine Splitskog saveza športova

P r e u z m i  

Poslovnika o radu Nadzornog odbora Splitskog saveza športova

P r e u z m i  

 

 

HIP YA!

Atletski sportski klub "ASK" Split je kao nositelj projekta Health & Injury Prevention for Young Athletes (HIP YA!) sa 7 partnera iz 6 zemalja od Europske komisije dobio Ugovor o provođenju istog. Projekt je počeo 01.01.2014. godine, a završio 30.06.2015. godine. Svrha projekta je prevencija ozljeda i zaštita zdravlja mladih sportaša. Po završetku projekta, nositelj projekta "ASK" je napravio priručnik koji možete besplatno preuzeti na ovoj stranici. Također, u nastavku teksta možete pogledati i snimku predavanja na ovu temu. 

Priručnik u pdf formatu možete preuzeti OVDJE.

 

 

Mladi i perspektivni sportaši

Popis športaša korisnika Razvojnih programa I, II/1, II/2 i III
Hrvatskog olimpijskog odbora u 2019. godini

1. Program potpore sportašima mlađih dobnih kategorija (Razvojni program I)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 15. do 17. godine starosti

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. PLANINARSTVO Vana Piccini, SPK Marulianus 2002.
2. TAEKWONDO Paško Božić, TKD Marjan 2002.
3. TAEKWONDO Bruna Duvančić, TKD Marjan 2004.
4. TAEKWONDO Nika Karabatić, TKD Marjan 2006.
5. TENIS Mili Poljičak, TK Pomak 2004.
6. TENIS Dino Prižmić, TK Split 1950 2005.
7. TENIS Luka Mikrut, TK Split 1950 2005.

1.Program potpore sportašima mlađih dobnih kategorija u ekipnim sportovima (Razvojni program I/2)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 15. do 17. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. KOŠARKA Nika Lokica, Košarkaška akademija Žana Lelas 2003.
2. KOŠARKA Vivijen Nejašmić, Košarkaška akademija Žana Lelas 2004.
3. KOŠARKA Petra Smiljanić, Košarkaška akademija Žana Lelas 2003.
4. VATERPOLO Jelena Butić, OVK POŠK 2007.
5. VATERPOLO Klaudija Stana Jurić, OVK POŠK 2004.
6. VATERPOLO DoraVujević, OVK POŠK 2004.

2.1. Program potpore perspektivnim sportašima (Razvojni program II/1)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 17. do 20. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. JEDRENJE Palma Čargo, JK Labud 2000.
2. TAEKWONDO Paula Antunović, TKD Marjan 2001.
3. TAEKWONDO Lena Stojković, TKD Marjan 2002.
4. TAEKWONDO Marin Šavija, TKD Marjan 2001.

2.2 Program potpore perspektivnim sportašima u ekipnim sportovima (II/2)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 17. do 20. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. KOŠARKA Ivan Omrčen, KK Split 1999.
2. KOŠARKA Ivan Perasović, KK Split 2002.
3. KOŠARKA Ante Perkušić, KK Split 2002.
4. KOŠARKA Ivan Vrgoč, KK Split 1999.
5. VATERPOLO Martin Čelar, VK Jadran 2000.
6. VATERPOLO Karlo Kreković, VK Mornar-Brodospas 1999.
7. VATERPOLO Ivan Rako, VK Mornar-Brodospas 2001.
8. VATERPOLO Goran Solje, VK Mornar-Brodospas 2000.
9. VATERPOLO Jerko Penava, OVK POŠK 2001.
10. VATERPOLO Eugen Sunara, OVK POŠK 1999.

3. Program potpore kvalitetnim sportašima (Razvojni program III)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 21. do 24. godine starosti.
Iznimno, slijedom Olimpijskog programa sportaši olimpijskih sportova sredstva ovog programa mogu koristiti i duže od navršenih 24. godine.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. DIZANJE UTEGA Amar Musić, KDU Split Matadura 1987.
2. GIMNASTIKA Ana Đerek, GK Marjan 1998.
3. JEDRENJE Nenad Bugarin, JK Labud 1993.
4. JEDRENJE Anđela De Micheli Vitturi, JK Labud 1996.
5. JEDRENJE Bruno Gašpić, JK Split 2001.
6. JEDRENJE Stipe Gašpić, JK Split 1999.
7. JUDO Brigita Matić Ljuba, JK Pujanke 1996.
8. JUDO Karla Prodan, JK Pujanke 1998.
9. JUDO Tina Radić, JK Split 1996.
10. JUDO Marko Kumrić, AJK Student 1996.
11.. JUDO Tihea Toplovec, AJK Student 1998.

Pravilnici

Pravilnik o

priznanjima i nagradama

 

Pravilnik o sufinanciranju

stručnog i administrativnog rada

Pravilnik o dodjeli stipendija i naknada 

vrhunskim sportašima

Pravilnik o vrhunskim sportašima

Pravilnik o raspodjeli sredstava

za temeljne aktivnosti u

pojedinačnim sportovima

Pravilnik o izračunu koeficijenata

sporta u gradu Splitu

za momčadske sportove

 

Pravilnik o raspodjeli sredstava

za temeljne aktivnosti u

mješovitim - ligaškim sportovima 

 

Pravilnik o zaštiti

osobnih podataka

Etički kodeks ponašanja 

 

   

Prijenosi sjednica IO

LIVE STREAM - Sjednice IO 17.5.2018. - TEST

 

 

ARHIVA SJEDNICA IO. 2018. godina:

Sportovi

SPORTOVI PRI SSŠ
OLIMPIJSKI SPORTOVI
R.Br. SPORT
1. Atletika
2. Badminton
3. Biciklizam
4. Bob
5. Boks
6. Daljinsko plivanje
7. Dizanje utega
8. Gimnastika
9. Golf
10. Hokej
11. Hrvanje
12. Jedrenje
13. Judo
14. Kajak kanu
15. Konjički sport
16. Košarka
17. Mačevanje
18. Nogomet
19. Odbojka
20. Plivanje
21. Ragbi
22. Rukomet
23. Sinkronizirano plivanje
24. Skijanje
25. Skokovi u vodu
26. Stolni tenis
27. Streličarstvo
28. Streljaštvo
29. Taekwondo
30. Tenis
31. Triatlon
32. Vaterpolo
33. Veslanje
   
NEOLIMPIJSKI SPORTOVI
R.Br. SPORT
1. Aikido
2. Automobilizam
3. Baseball
4. Biljar
5. Boćanje
6. Bodybuilding
7. Bridge
8. Karate
9. Kickboxing
10. Koturaljkanje
11. Kriket
12. Kuglanje
13. Motociklizam
14. Penjanje
15. Ples
16. Rock 'n' roll
17. Ronjenje
18. Savate
19. Sportski ribolov
20. Šah
21. Tajlandski box
22. Zrakoplovstvo

 

 

 

 

Sportske udruge (sufinanciranje)

2018 (temeljem javnog natječaja)

 

2017 (temeljem javnog natječaja)

 

2016 (temeljem javnog natječaja)

 

2015 (temeljem kategorizacije)

 

2014 (temeljem rezultata iz 2013)

 

2013 (temeljem rezultata iz 2012)

 

2012 (temeljem rezultata iz 2011)

 

2011 (temeljem rezultata iz 2010)

 

2010 (temeljem rezultata iz 2009)

 

2009 (temeljem rezultata iz 2008)

 

2008(temeljem rezultata iz 2007)

Sportski godišnjaci

Za pregled željenog sportskog godišnjaka kliknite na njegov omot.

 
   

Stručni priručnici

Na ovoj stranici možete dobiti informacije o stručnim priručnicima, te preuzeti besplatni primjerak.

HIP YA

 

 

 

 

Sufinancirani treneri

Popis sufinanciranih trenera u 2014. godini

MOMČADSKI  SPORT

1.

Baseball klub "Nada SSM"

Marijan-Frane Tomašić

2.

Košarkaški klub "Adriatic" - Split

Pero Vučica

3.

Košarkaški klub Škola košarke"Split"

Marko Miličić

4.

Ženski košarkaški klub "Split"

Boran Grgin

5.

Radnički nogometni klub "Split" s.d.d.

Robert Boljat

6.

Ženski nogometni klub "Marjan"

Josip Pirić

7.

Malonogometni klub "Split"

Dino Bečić

8.

Odbojkaški klub "Brda"

Ivana Pešo

9.

Odbojkaški klub "Split"

Toni Ivković

10.

Ragbi klub "Nada"

Luka Bjelanović

11.

Rukometni klub "Balić&Metličić"

Zvonimir Buljan

12.

Ženski rukometni klub "Split"

Danijela Ćukušić

13.

Omladinski vaterpolski klub "POŠK"

Siniša Školneković

14.

Vaterpolski klub "Jadran"

Marijan Smoje

15.

Vaterpolski klub "Mornar Brodospas"

Hrvoje Bobanović

16.

Vaterpolski klub "Mornar Brodospas", vrsni trener

Joško Kreković

 

POJEDINAČNI  SPORT

17.

Atletski klub "ASK"

Tomislav Vranić

18.

Atletski klub "Hajduk"

Katija Kovačević

19.

Badmintonski klub "Split"

Ivan Bulat

20.

Boksački klub "Pit Bull"

Ante Matas

21.

Klub daljinskog plivanja "Split"

Zdravka Pešnjardo

22.

Klub dizača utega "Split - Matadura"

Boško Čavka

23.

Gimnastički klub "Marjan"

Miroslav  Končarević

24.

Jedriličarski klub "Labud"

Velimir Velimirović

25.

Jedriličarski klub "Mornar"

Aleksandar Jocić

26.

Jedriličarski klub "Split"

Željko Vojvodić

27.

Judo klub "Pujanke"

Slavko Preradović

28.

Akademski judo klub "Student"

Tomislav Marijanović

29.

Karate klub "Sokol"

Jadranka Drašković

30.

Kickboxing klub "Pit Bull"

Luka Tomić

31.

Mačevalački klub "Split"

Dino Šourek

32.

Plivački klub "Jadran"

Ante Mašković

33.

Plivački klub "Mornar"

Željka Druter

34.

Plivački klub "POŠK"

Damir Petrić

35.

Klub plesa i navijanja CAF - Spliters

Maja Dundić

36.

Stolnoteniski klub "Split"

Edi Duplančić

37.

Šahovski klub "Mornar"

Ante Šarić

38.

Taekwondo klub "Lotus"

Gorana Mijić

39.

Taekwondo klub "Neryo"

Umberto Coce

40.

Taekwondo klub "Marjan"

Alfons Čurepić

41.

Hrvatski Veslački klub "Gusar"

Šime Sučić

42.

Hrvatski veslački klub "Mornar"

Ivan Fistanić

43.

Triatlon klub "Split"

Krešimir Tijardović

44.

Atletski klub "ASK", vrsni trener

Ivica Jakeljić

45.

Taekwondo klub "Marjan", vrsni trener

Sandro Deak

Tjela Saveza

Predsjednik:

  1. Nenad Periš

Dopredsjednik:

  1. Toni Tomas

Članovi Izvršnog odbora:

  1. Nenad Periš, predsjednik IO-a
  2. Toni Tomas, dopredsjednik IO-a
  3. Dražen Čular
  4. Mario Jurić
  5. Albert Pavlović
  6. Andrija Polić
  7. Ivan Veštić
  8. Marko Žaja

Glavni tajnik:

  1.  Vlatko Škiljo

Službenik za zaštitu osobnih podataka:

  1. Nikola Denić

Članovi Skupštine:

Saziv skupštine možete preuzeti ovdje.

Članovi Nadzornog odbora:

  1. Ljubo Runjić - predsjednik NO-a
  2. Tomislav Borozan
  3. Tonći Cvitanović

Zamjenski članovi:

  1. Josip Reić
  2. Pero Smolčić

Članovi Prekršajne komisije:

  1. Ivan Pavić - predsjednik PK-a
  2. Dino Dvornik
  3. Alen Jerkunica

Članovi Komisije za povijest športa:

  1. Robert Kučić - predsjednik
  2. Vinko Bajrović
  3. Ivo Banović
  4. Branka Bezić Filipović
  5. Mladen Cukrov
  6. Srećko Čudina
  7. Herci Ganza Čaljkušić
  8. Jurica Gizdić
  9. Ivo Jurišić
  10. Zoran Kačić
  11. Hrvoje Karninčić
  12. Siniša Tartaglia

Članovi Komisije za protokol, nagrade i priznanja:

  1. ---- - predsjednik
  2. Ivica Maraš
  3. Mario Pepur

Komisija za normativne akte:

  1. Deni Borozan
  2. Tomislav Kasalo
  3. Marko Mišura
  4. Rino Petričić
  5. Andrija Polić
  6. Ljubo Runjić
  7. Ivo Smrke
  8. Vlatko Škiljo
  9. Ante Vuković

Upravno vijeće Javne ustanove „Športski objekti":
Predstavnici Saveza u Upravno vijeće JU "Športski objekti":

  1. Nenad Periš
  2. Deni Borozan
  3. Ivica Maraš

Vijeće za provedbu programa prevencije kriminaliteta na području grada Splita:
Za predstavnika Saveza u Vijeće imenovan je:

  1. Daniel Dimlić

Zajednica športskih saveza i udruga Splitsko-dalmatinske županije:
Za predstavnika Saveza u Zajednicu imenovan je:

  1. Nenad Periš

Odbor lokalnih sportskih zajednica Skupštine HOO-a:
Za člana Odbora ispred Saveza imenovan je:

  1. Marko Žaja

Vrhunski sportaši

Popis stipendiranih sportaša u 2018. godini:

 

Zakoni

Na ovoj stranici možete dobiti informacije o zakonima koji su trenutno na snazi. 

Zakon o sportu

Zakon o udrugama

Zakon o financijskom

poslovanju i računovodstvu

neprofitnih organizacija

Uredba o kriterijima

za dodjeljivanje

državnih nagrada

Uredba o kriterijima

i postupcima financiranja

udruga

Priručnik za postupanje

u primjeni Uredbe

o financiranju

 

 

Upute za

sportske udruge

 

 

 

 

 

 

 

Zapisnici - Izvršni odbor

Zapisnici za mandatno razdoblje 2016-2020: 

Zapisnici 2019. godina:

Zapisnici 2018. godina:

Zapisnici 2017. godina:

Zapisnici 2016. godina:

Zapisnici za mandatno razdoblje 2012-2016:

Zapisnici 2016. godina:

Zapisnici 2015. godina:

Zapisnici 2014. godina:

 

Nalazite se ovdje: Home Arhiva Uncategorised