HIP YA!

Atletski sportski klub "ASK" Split je kao nositelj projekta Health & Injury Prevention for Young Athletes (HIP YA!) sa 7 partnera iz 6 zemalja od Europske komisije dobio Ugovor o provođenju istog. Projekt je počeo 01.01.2014. godine, a završio 30.06.2015. godine. Svrha projekta je prevencija ozljeda i zaštita zdravlja mladih sportaša. Po završetku projekta, nositelj projekta "ASK" je napravio priručnik koji možete besplatno preuzeti na ovoj stranici. Također, u nastavku teksta možete pogledati i snimku predavanja na ovu temu. 

Priručnik u pdf formatu možete preuzeti OVDJE.

 

 

Sportski godišnjaci

Za pregled željenog sportskog godišnjaka kliknite na njegov omot.

 
   

Zapisnici - Izvršni odbor

Zapisnici za mandatno razdoblje 2016-2020: 

Zapisnici 2019. godina:

Zapisnici 2018. godina:

Zapisnici 2017. godina:

Zapisnici 2016. godina:

Zapisnici za mandatno razdoblje 2012-2016:

Zapisnici 2016. godina:

Zapisnici 2015. godina:

Zapisnici 2014. godina:

 

Zapisnici - Skupštine

Zapisnici za mandatno razdoblje 2016-2020:

Zapisnici 2018. godina:

Zapisnici 2017. godina:

Zapisnici 2016. godina:

 

Zapisnici za mandatno razdoblje 2012-2016:

Zapisnici 2016. godina:

Zapisnici 2015. godina:

Sportovi

SPORTOVI PRI SSŠ
OLIMPIJSKI SPORTOVI
R.Br. SPORT
1. Atletika
2. Badminton
3. Biciklizam
4. Bob
5. Boks
6. Daljinsko plivanje
7. Dizanje utega
8. Gimnastika
9. Golf
10. Hokej
11. Hrvanje
12. Jedrenje
13. Judo
14. Kajak kanu
15. Konjički sport
16. Košarka
17. Mačevanje
18. Nogomet
19. Odbojka
20. Plivanje
21. Ragbi
22. Rukomet
23. Sinkronizirano plivanje
24. Skijanje
25. Skokovi u vodu
26. Stolni tenis
27. Streličarstvo
28. Streljaštvo
29. Taekwondo
30. Tenis
31. Triatlon
32. Vaterpolo
33. Veslanje
   
NEOLIMPIJSKI SPORTOVI
R.Br. SPORT
1. Aikido
2. Automobilizam
3. Baseball
4. Biljar
5. Boćanje
6. Bodybuilding
7. Bridge
8. Karate
9. Kickboxing
10. Koturaljkanje
11. Kriket
12. Kuglanje
13. Motociklizam
14. Penjanje
15. Ples
16. Rock 'n' roll
17. Ronjenje
18. Savate
19. Sportski ribolov
20. Šah
21. Tajlandski box
22. Zrakoplovstvo

 

 

 

 

Sufinancirani treneri

Popis sufinanciranih trenera u 2014. godini

MOMČADSKI  SPORT

1.

Baseball klub "Nada SSM"

Marijan-Frane Tomašić

2.

Košarkaški klub "Adriatic" - Split

Pero Vučica

3.

Košarkaški klub Škola košarke"Split"

Marko Miličić

4.

Ženski košarkaški klub "Split"

Boran Grgin

5.

Radnički nogometni klub "Split" s.d.d.

Robert Boljat

6.

Ženski nogometni klub "Marjan"

Josip Pirić

7.

Malonogometni klub "Split"

Dino Bečić

8.

Odbojkaški klub "Brda"

Ivana Pešo

9.

Odbojkaški klub "Split"

Toni Ivković

10.

Ragbi klub "Nada"

Luka Bjelanović

11.

Rukometni klub "Balić&Metličić"

Zvonimir Buljan

12.

Ženski rukometni klub "Split"

Danijela Ćukušić

13.

Omladinski vaterpolski klub "POŠK"

Siniša Školneković

14.

Vaterpolski klub "Jadran"

Marijan Smoje

15.

Vaterpolski klub "Mornar Brodospas"

Hrvoje Bobanović

16.

Vaterpolski klub "Mornar Brodospas", vrsni trener

Joško Kreković

 

POJEDINAČNI  SPORT

17.

Atletski klub "ASK"

Tomislav Vranić

18.

Atletski klub "Hajduk"

Katija Kovačević

19.

Badmintonski klub "Split"

Ivan Bulat

20.

Boksački klub "Pit Bull"

Ante Matas

21.

Klub daljinskog plivanja "Split"

Zdravka Pešnjardo

22.

Klub dizača utega "Split - Matadura"

Boško Čavka

23.

Gimnastički klub "Marjan"

Miroslav  Končarević

24.

Jedriličarski klub "Labud"

Velimir Velimirović

25.

Jedriličarski klub "Mornar"

Aleksandar Jocić

26.

Jedriličarski klub "Split"

Željko Vojvodić

27.

Judo klub "Pujanke"

Slavko Preradović

28.

Akademski judo klub "Student"

Tomislav Marijanović

29.

Karate klub "Sokol"

Jadranka Drašković

30.

Kickboxing klub "Pit Bull"

Luka Tomić

31.

Mačevalački klub "Split"

Dino Šourek

32.

Plivački klub "Jadran"

Ante Mašković

33.

Plivački klub "Mornar"

Željka Druter

34.

Plivački klub "POŠK"

Damir Petrić

35.

Klub plesa i navijanja CAF - Spliters

Maja Dundić

36.

Stolnoteniski klub "Split"

Edi Duplančić

37.

Šahovski klub "Mornar"

Ante Šarić

38.

Taekwondo klub "Lotus"

Gorana Mijić

39.

Taekwondo klub "Neryo"

Umberto Coce

40.

Taekwondo klub "Marjan"

Alfons Čurepić

41.

Hrvatski Veslački klub "Gusar"

Šime Sučić

42.

Hrvatski veslački klub "Mornar"

Ivan Fistanić

43.

Triatlon klub "Split"

Krešimir Tijardović

44.

Atletski klub "ASK", vrsni trener

Ivica Jakeljić

45.

Taekwondo klub "Marjan", vrsni trener

Sandro Deak

Nalazite se ovdje: Home Uncategorised